Вашият музикален форум

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашият музикален форум


    Есил Дюран:"По трудно се вписвам"

    Admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 32
    Join date : 10.11.2009

    Есил Дюран:"По трудно се вписвам" Empty Есил Дюран:"По трудно се вписвам"

    Писане  Admin Съб Ное 14, 2009 10:06 pm

    Есил Дюран:"По трудно се вписвам" 1163960m

    Защо вече не залагаш на по-кръшни парчета и смяташ ли да заложиш скоро време на такава песен?

    Като че ли аз по трудно се вписвам във точно това!Преди повече ми лежеше такива тип песни,незнам защо може би защото аз съм си въобразила така!

    Ще участваш ли в концерта на Планета и с коя песен ще се предсатвиш?

    Оооо разбира се,там съм (смее се)!Ще се представя с песента Леле,яно.

    Да очакваме ли скоро албум от теб?


    Амии как да има след като видяхте какво се случва в web пространството!Всички "пазаруват" от интернет!

    Мислиш ли,че "Леле,Яно" би могла да спечели ЕВРОВИЗИЯ?


    Вие трябра да кажете,защого когато сме толкова близо до самите си песни някак на нас ни е много трудно да преценим песента,нали знаеш когато една картина се гледа от много близо как трудно може да прецениш колко е хубава тя.Гредайки я по отдалеч вече се очертават някакви форми!Така е и с музиката много ми е трудна до прценя,но наистина една такава песен трябва да има на Евровизия,да има всичко в нея!

    Какво ти предстои от тук нататък?

    За новогодишната и коледната програма на Планета съм подготвила 2 съвсем нови парчета.На двата полюса са,много различни една от друга!Едната песен е много динамична,много кръшна,много весела!Песнта се казва "Господин успех".Песнта "Път към друга",която ще бъде включена в коледната програма,а тя всъщност е от моя албум "Тя",песен която остана незабелязана от широката аудитория,но пък има хора в интернет пространството,които са ме питали за нея!

      В момента е: Съб Апр 27, 2024 11:10 pm