Вашият музикален форум

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашият музикален форум


    Галена: Мисля да съм по-умерена

    avatar
    gal4eto666


    Брой мнения : 7
    Join date : 28.03.2010

    Галена: Мисля да съм по-умерена Empty Галена: Мисля да съм по-умерена

    Писане  gal4eto666 Нед Мар 28, 2010 4:54 pm

    Галена: Мисля да съм по-умерена Do6p1h

    Певицата Галена и нашумялата текстописка Тина Денчева демонстрираха приятелство и добро настроение на наградите на сп. "Нов Фолк". Какво можем да очакваме от Галена през следващите месеци и докъде би стигнала с провокациите и авангардната визия в клиповете, ето какъв отговор на тези въпроси получихме:

    "Мисля да съм малко по-умерена, защото както получих големи похвали, така и имаше хора, които започнаха да ме критикуват. Мисля да бъда женствена, мисля да бъда екстравагантна, в същото време искам да съм и интересна, но не искам да се състезавам с никой, когато не се състезаваш с никой нещата имат добър резултат" - казва Галена.

    Тина Денчева определи годината на Галена с две думи - много успешна. Певицата се съгласи с това и призна, че във всяко отношение 2009 година е била перфектна за нея.

    "Пожелавам на Галена много успехи в професионален план, защото в личен вече ги има" - каза Тина. Певицата на свой ред пожела на своята приятелка да черпи идеи оттам, откъдето не е очаквала.

      В момента е: Нед Май 12, 2024 10:09 am